Siedziba Studia Centrum to kameralna lokalizacja znajdująca się w krakowskiej Nowej Hucie. W jego skład wchodzą dwie reżyserki, przestronny, wysoki live room, kuchnia, łazienka, hol i magazyn. W sumie ponad 100 m2 powierzchni, wypełnionej po brzegi muzyką.Tym, co odróżnia nas od innych studiów nagraniowych to fakt, że pomieszczenia mogą pracować zarówno całkowicie niezależne jak i wszystkie razem w jednym czasie. Idealnie sprawdza się to podczas nagrywania 'na setkę’. Wszystkie pomieszczenia są skomunikowane okablowaniem, a widoczność pomiędzy nimi zapewniają przeszklone, dźwiękoszczelne drzwi i okna

Reżyserka

Przestronne pomieszczenie z wygodną sofą i klimatycznym oświetleniem. Znajdziesz tutaj sporą konsolę, szafę rackową z pokaźną kolekcją outboard’owego sprzętu, wysokiej klasy przetworniki analogowo-cyfrowe, komputer studyjny oraz naszą kolekcję gitar. Bardzo duże, podwójne, dźwiękoszczelne okno zapewnia świetną widoczność z reżyserki do live roomu.

Editing room

Editing Room to druga reżyserka. Pełni wiele funkcji – od edycji sesji nagraniowych, wstępnych miksów, po komponowanie i aranżowanie utworów muzycznych. Używamy jej również jako odseparowanego od reszty studia pomieszczenia do nagrań. W Editing Roomie znajduje się cała gama instrumentów klawiszowych, syntezatorów, samplerów, maszyn perkusyjnych oraz sekwencerów.

Live room

Live room, czyli pomieszczenie nagraniowe, jest dumą i wizytówką naszego studia. To duże, wysokie pomieszczenie, wykończone drewnem i kamieniem. Cechuje je unikatowa akustyka, która świetnie nadaje się do nagrań żywych instrumentów. W naszym live room’ie znajdziesz pokaźną kolekcję wzmacniaczy i kolumn gitarowych oraz zestaw perkusyjny.

Kuchnia/hol

W Studio Centrum pracujemy nad muzyką. Jednak każda praca wymaga czasem odpoczynku. Kuchnia Studia Centrum to miejsce, gdzie w przerwie od nagrań możesz odetchnąć, schłodzić się napojem z lodówki, ugotować lub odgrzać ciepły posiłek. Okno na live room zapewni Ci podgląd aktualnie odbywającego się nagrania. W razie potrzeby, zarówno kuchnia, jak i hol, mogą być użyte do nagrań dzięki liniom audio łączącym te pomieszczenia z pozostałymi czesciami studia.