Rafał Szumny

realizator dźwięku, producent

W 2005 roku uzyskał Mixing Masterclass Certificate w London School of Sound.

Ukończył szkołę muzyczną im. M. Karłowicza w Krakowie. Pracował w Tate Developers udźwiękawiając gry komputerowe, następnie w TR Studios jako realizator nagrań i manager studia, oraz paru innych miejscach związanych z muzyką, by w 2005 roku założyć Studio Centrum. Zajmuje się realizacją nagrań, produkcją muzyczną, miksem i masteringiem. Komponuje komercyjne oraz własne utwory i remixy, a jako instrumentalista ma swój udział w kilku zespołach muzycznych. W trakcie produkcji swojej muzyki możesz skorzystać z jego doświadczenia w dziedzinie nowoczesnych, syntezowanych i przetworzonych brzmień, oraz wciąż rosnącej kolekcji instrumentów elektronicznych. Od wielu lat pracuje też jako realizator dźwięku podczas koncertów czołowych artystów i dużych wydarzeń muzycznych i teatralnych.

Tomasz Kubiak

realizator dźwięku, producent

Ukończył inżynierię dźwięku na AGH oraz Studium Realizacji Dźwięku w Krakowie.

Posiada 15-letnie doświadczenie w zawodzie realizatora i technika dźwięku. Współpracował z wieloma studiami nagraniowymi oraz firmami nagłośnieniowymi. W latach 2006-2012 pracował w Radiu Kraków, gdzie realizował duże nagrania studyjne (w tym orkiestrowe), koncerty i nagrania koncertowe, słuchowiska, jingle, reklamy, audycje oraz reportaże. Od 2015 roku pracuje także w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie nagrań i realizacji koncertów oraz spektakli teatralnych. Jako realizator miał okazję współpracować z czołowymi kompozytorami oraz przedstawicielami polskiej sceny muzycznej, filmowej i teatralnej. Jako gitarzysta i producent współtworzy kilka projektów muzycznych. W studio zajmuje się realizacją nagrań, produkcją, miksowaniem oraz masteringiem. Ma szerokie zainteresowania muzyczne, jednak zdecydowanie najbliższe są mu gatunki takie, jak: jazz, funk, soul, hip-hop, trip-hop, blues, blues-rock, folk, etno i szeroko rozumiana muzyka elektronicza i eksperymentalna. W produkcji muzycznej opiera się na łączeniu elementów z każdego z wymienionych stylów.

Jacek Kosiba

realizator dźwięku, producent

Realizator dźwięku, producent muzyczny i muzyk zakorzeniony głównie w muzyce hip-hopowej, alternatywnej.

W kręgu jego zainteresowań muzycznych znajdują się również szeroko pojęty „vintage”, oraz ciężkie brzmienia gitarowe. Prowadząc własne studio nagrań, przez przeszło siedem lat zdobywał doświadczenie zawodowe i wiedzę z zakresu nie tylko nagrań muzycznych, mixu i masteringu, ale także produkcji, kompozycji, aranżacji, sound design’u. W 2015 r. ukończył kierunek realizacji dźwięku ROE Katowice. Równolegle do pracy w studio tworzy własną muzykę.